Przeciski i przewierty sterowane

Preferowany zakres działania Bydgoszcz i województwo kujawsko-pomorskie.

Przeciski

Jedną z oferowanych przez firmę Guardtronik działalności jest wykonywanie przecisków pod drogami i innymi przeszkodami terenowymi. Stosujemy jedną z najprostszych, sprawdzonych technologii bezwykopowych, do której wykorzystujemy profesjonalne urządzenie przeciskowe -tzw. kret-  Grundomat 130P firmy Grundotechnik.

Wykonujemy przeciski rurami HDPE zarówno dla instalacji kabli różnego rodzaju, jak i instalacji gazowych, wodociągowych i kanalizacji.;

do średnicy do fi 125 o długości do 20m.

oraz o średnicy fi 160 o długości do 10m.

Urządzenie  Grundomat 130P, dzięki zastosowaniu ruchomej głowicy znacznie ułatwia i usprawnia pracę przy wykonywaniu przecisków pozwalając na precyzyjnie trafić w żądane miejsce.

Stosowana przez Guardtronik technologia, do wykonania przecisków  wykorzystuje, następujące zaplecze techniczne: kreta do przecisków Grundomat z osprzętem podstawowym, kompresor, wykop startowy oraz zazwyczaj wykop wyjściowy. Pełen mechanizm obsługiwany jest jedynie przez dwóch pracowników.

Przewierty sterowane są realizowane za pomocą wydajnej wiertnicy horyzontalnej. Wykonywane przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii wiertniczych, pozwalają  wykonać przejścia instalacyjne o średnicy w przedziale od 45 do 380mm.

Niezawodne technologie przewiertów sterowanych

Przewierty są realizowane zgrzewalnymi  rurami RHDPE z poziomu gruntu i nie wymagają wykonywania komór przeciskowych.

 Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, by terminowo i precyzyjnie wykonać przyjęte zlecenia.

Warto wybrać firmę, która korzysta z dobrego sprzętu i posiada duże doświadczenie w wykonywaniu przecisków i przewiertów sterowanych.


GÓRA STRONY